Apie mus


mediena - rastai

Esame UAB „Torgera“ – perspektyvi statybinės medienos ir apdailos medžiagų gamybos, apdirbimo bei prekybos įmonė, įsikūrusi Vikonių kaime (Anykščių r.). Mūsų specializacija – statybinė mediena, dailylentės, terasinės lentos. Teikiame medienos kalibravimo, obliavimo, impregnavimo ir džiovinimo paslaugas.

Turime ambicingą tikslą – būti vienais geriausių statybinės medienos gamintojų ir tiekėjų Lietuvoje. Siekdami šio tikslo, savo klientams siūlome tik patikimą produkciją, kuri pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Įmonė savo klientams tiekia aukščiausios rūšies medieną, kurią importuoja iš Skandinavijos.

Aukštą UAB „Torgera“ meistrų pagamintos produkcijos kokybę patvirtina 2015 m. gautas sertifikatas, rodantis, kad mūsų produktai atitinka CE ženklinimą. Šis ženklinimas – tai Europos standartas, rodantis, kad statybinės medžiagos yra gaminamos tinkamai, o žaliavos produkcijai gaunamos legaliai.

Įmonėje dirba jauni, profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai, kurie siekia, kad UAB „Torgera“ nuolat tobulėtų ir savo klientams galėtų pasiūlyti moderniausius statybinių medžiagų sprendimus. Siekdami aukšto klientų pasitenkinimo, darbuotojus mokome ne tik kuo geriau atlikti savo darbą, bet ir suprasti kliento poreikius.

Mūsų klientai mumis pasitiki, nes savo darbą atliekame ne tik kokybiškai, bet ir laiku. Augantis nuolatinių klientų ratas leidžia mums plėsti savo veiklą ir ieškoti dar patrauklesnių sprendimų.

Jei siekiate, kad darbas būtų atliktas greitai, laiku ir būtų produktyvus – mums pakeliui!

UAB „Torgera“ darbuotojai suteiks profesionalias konsultacijas, kurių metu išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Susisiekite su mumis jau dabar:

El. paštas:  info@torgera.lt
Telefono numeris: +37062664926


medienos struktura